סטאז' במרכז הרפואי זיו


המרכז הרפואי זיו, משרת את האוכלוסייה המגוונת של הגליל ,רמת הגולן וכרמיאל ומסונף לפקולטה לרפואה של אוניברסיטאת בר אילן .במרכזנו מגוון מחלקות מצויינות ומכונים ברמה אקדמית גבוהה ,אנו נמצאים בתנופת פיתוח המתבטאת בקליטת מספר רב של מומחים בכירים בתחומם מרחבי הארץ והמגמה נמשכת.
בפיתוח שירותים רפואים:מרכז לבריאות הילד, מכון הקרנות, מכון שד, מכון גנטי, מכון MRI .
במסגרת שיתוף הפעולה עם הפקולטה לרפואה מתרחבים תחומי המחקר וההוראה שבאים לידי ביטוי בכל המחלקות. במרכז הרפואי זיו תיחשפו למגוון רב וייחודי של מטופלים ומקרים רפואיים ותקבלו מרחב עשייה גדול ומגוון .

הסטאז'ר במרכזנו משמש כרופא לכל דבר וכאיש צוות מלא בהתאם למגבלות החוק , אנו מחויבים להעניק לכם הוראה והדרכה צמודה, איכותית ומאתגרת, יחס חם ובונה. הסטאז'רים זוכים, ככל הניתן, בכל הזכויות הניתנות לרופאים.
   
תכנית הסטאז'
משך הסטאז' בבית החולים הינו 11 חודשי עבודה וחודש חופשה. בהתאם לפנקס הסטאז'רים קיימות 2 אפשרויות:
האחת תכנית של רוטציה במחלקות החובה, וחודשיים במחלקות הבחירה.
השניה תכנית ישירה הכוללת חמישה חודשים במחלקות החובה , ושישה חודשים במחלקה בה הסטאז'ר מתכנן להתמחות. אין הגבלה לביצוע אלקטיבים מחוץ לבית החולים .
קיימת תוכנית טיצ'ינג לסטאז'רים בנושאים: רפואה דחופה , כירורגיה, רפואה פנימית , נוירולוגיה, המטולוגיה, גניקולוגיה , רפואת ילדים וכלכלת בריאות .
אנו מאפשרים גישה לאינטרנט בכל המחלקות, וגישה ישירה למאגרי מידע ברשת , בנוסף למאגרים שקיימים בספריית המרכז הרפואי .
תנאי העסקה
מרכזנו מאפשר קבלה לסטאז' בהתאם לתאריכים הארציים , במידת הצורך אנו מאפשרים קבלה לסטאז' בתאריכים נוספים ובהתראה קצרה .
אנו מכבדים את תנאי העסקת הסטאז'רים במסגרת הסכם הרופאים, בכל הקשור לעבודה בימי שישי , לתשלום עבור תורניות נוספות , לימי חופש לאחר תורנות בימי שישי וכו' .

תהליך קליטת סטאז'ר חדש
לפני קליטתו של הסטאז'ר תתקיים פגישה אישית עם דר' ראדי שאהין, מנהל היחידה הנוירולוגית, יושב ראש ועד הרופאים והאחראי לסטאז' , מטרת הפגישה הינה היכרות והתאמת תוכנית הסטאז' הפרטנית . תכנית הסטאז' הפרטנית מותאמת לכל סטאז'ר על פי בקשתו ובהתאמה לתכנית הכללית לכלל הסטאז'רים במרכז הרפואי.
תהליך הקליטה יבוצע סמוך לתחילת עבודתכם במוסדנו, התהליך יתחיל במחלקת משאבי אנוש ויכלול מילוי טפסים והגשת אישורים, יש לדאוג לאישור רפואי וביצוע חיסונים על פי הנחיית האחות האפידמיולוגית.
 אנו מאמינים בקשר רציף ושוטף עם הסטאז'רים ונעשה ככל שביכולתנו לסייע ולהתאים תכנית לפי בחירתכם ורצונכם. המרכז הרפואי זיו מאפשר ומעודד קליטת סטאז'רים שסיימו את חובותיהם להתחיל התמחות במחלקות השונות על פי רצונם.

זכויות וחובות הסטאז'ר
הסטאז'ר יהיה שותף בכל הפעולות הרפואיות וההוראתיות של המחלקה, בהשגחה ובהדרכת הממונים עליו , לסטאז'ר חלק בעבודה השוטפת הכוללת קבלת מטופלים, ביקור חולים, לקיחת דמים ועוד, הסטאז'ר ישתתף בכל ההרצאות וימי העיון המחלקתיים. כלכלה - ארוחת הצהריים מוגשת בין השעות 12:00-14:00, בחדר האוכל בקומת הקרקע, בנוסף ישנה קפיטריה בכניסה לבית החולים. חניה-בזמן הקליטה יש לדאוג לאישורי כניסה ויציאה ממחלקת הביטחון, נסיעות-יינתנו על פי מקום המגורים וחופשות-יינתנו על פי תאום מראש.
הסטאז'ר רשאי לתת הוראה רפואית בפיקוח הממונה הישיר, כל הוראה חייבת לכלול: תאריך, שעת מתן ההוראה, חתימה וחותמת. הסטאז'ר חייב להישמע להוראות הממונים הישירים בעת עבודתו , חל איסור מוחלט לחתום על הטפסים הבאים: מרשמי תרופות, תעודות לידה, תעודות פטירה,חוות דעת רפואיות, מכתבי שחרור, הסטאז'ר אינו רשאי להחליט לגבי שחרור חולים מבית החולים (הן במיון והן במחלקות האשפוז).
חל איסור ללקיחת דמים לסוג דם והצלבה, חובה ליידע את האחראי לסטאז' על חופשה, אין לחרוג מתקופת החופש המותרת, אישור על השלמת חובת הסטאז' יינתן על ידי האחראי לסטאז' ולאחר מילוי של כל הדרישות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות :

ד"ר ראדי שאהין, אחראי על הסטאז'רים לרפואה:
Shahien.r@ziv.health.gov.il דואר אלקטרוני:

אורנה אוחיון, מזכירת הסטאז'רים
טלפון: 04-6828927/8
Orna.a@ziv.health.gov.il דואר אלקטרוני: