ד"ר נאג'י בטחיש, מומחה חדש לרפואת עור ומין במרכז הרפואי זיו

3/3/2016

ד"ר נאג'י בטחיש, מומחה לרפואת עור ומין, נבחר לנהל את מרפאת העור במרכז הרפואי זיו.
ד"ר בטחיש התמחה במחלקת עור בבית החולים רמב"ם והינו חבר בהסתדרות הרפואית, האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין ובחברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית.
בנוסף עוסק ד"ר בטחיש בטיפולים ביולוגים במחלת הפסוריאזיס, טיפולי אסתטיקה וטיפולי לייזר

במסגרת מרפאת העור במרכז הרפואי זיו יעניק ד"ר בטחיש שירותי יעוץ, אבחון וטיפול במגוון תחומים הכוללים: יעוץ עור כללי למבוגרים וילדים המופנים לייעוץ מתקדם על ידי רופאי משפחה, רופאי ילדים ורופאי עור בקהילה, ייעוץ וטיפול בפסוריאזיס, אסתמה של העור, בדיקות לאבחון ולזיהוי סוגי פטריות הגורמות לזיהום העור, אבחון נגעים וגידולי עור, דרמטוסקופיה - הדמיה לא פולשנית לזיהוי מוקדם של סרטן העור, ביצוע ביופסיות, מעקב אחרי נקודות חן ומלנומה לזיהוי מוקדם של המחלה ואיתור חולים בסיכון גבוה, הזרקות בוטוקס למניעת הזעת יתר, טיפולי אסתטיקה ועוד. בנוסף תספק מרפאת העור יעוץ שוטף למחלקות ולמרפאות המרכז הרפואי זיו ולחדר המיון.
ד"ר בטחיש מציין כי בכוונתו לפעול להקמתו של מכון פוטותרפיה במרכז הרפואי זיו - טיפול רפואי המבוסס על חשיפה של העור הפגוע לקרני אור בתחום העל סגול UVB. טיפולי פוטותרפיה מסייעים במצבים רפואיים רבים כגון : פסוריאזיס, ליכן פלנוס, דלקת עור אטופית - Atopic Dermatitis, לימפומות של העור מסוג תאי T ועוד.


ד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי זיו איחל הצלחה לד"ר בטחיש וציין כי גיוס רופאים מומחים מצטיינים הינו חלק מהמאמץ להעניק לתושבי הגליל ורמת הגולן את השירות והטיפול המתקדמים והטובים ביותר. "אנו שואפים כל העת לקלוט רופאים חדשים ולהצטייד במכשור הרפואי המתקדם ביותר ואיננו חוסכים באמצעים על מנת להעניק למטופלינו את הטוב ביותר. אני מברך את ד"ר בטחיש על הצטרפותו לצוות המרכז הרפואי זיו ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש", אמר ד"ר זרקא.