טיפולים חדשניים במרכז הרפואי זיו עם הצטרפות רופאים חדשים לצוות והקמת מרפאות מומחים חדשות

16/6/2014

המרכז הרפואי זיו מרחיב את פעילותו ואת צוות הרופאים והמומחים. לאחרונה הצטרפו לצוות בית החולים מספר רופאים מומחים אשר ירחיבו את מגוון השירותים הרפואיים המוענק לתושבי האזור ויחזקו את הצוות הקיים.

ד"ר סרג'יו סוצ'אה, מומחה בניתוחי קטרקט וקרנית, שהגיע מבית החולים רמב"ם בחיפה , הצטרף לצוות הרופאים במחלקת עיניים .ד"ר סוצ'אה התמחה ברפואת עיניים בבית החולים רמב"ם ,שם שימש רופא בכיר במחלקת עיניים. בעקבות הצטרפותו מתבצעות כיום במחלקת העיניים במרכז הרפואי זיו בדיקות וטיפולי קרנית , כולל השתלות קרנית, אשר לא בוצעו עד כה .

למחלקת אורתופדיה הצטרף ד"ר חיים כצבמן, מומחה לכירורגיית כף היד , שפתח במרכז הרפואי זיו מרפאה לאורתופדיית כף היד ומבצע ניתוחי כף-יד במסגרת המחלקה. ד"ר כצבמן התמחה בכירורגיית כף היד במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר ושימש כרופא בכיר בבית החולים כרמל ובמרכז הרפואי "לין" בחיפה. כמו כן שימש תקופה כרופא אורתופד בכיר במרכז הרפואי "לה פז" בגינאה המשוונית במערב אפריקה.

הרופאים המומחים החדשים ישתלבו גם בהוראת הסטודנטים לרפואה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בצפת, וכן הדרכת מתמחים, צוות סיעודי וסטודנטים במרכז הרפואי זיו.

מנהל המרכז הרפואי זיו, ד"ר אוסקר אמבון, בירך על קליטתם של הרופאים המומחים החדשים ומציין: "הנהלת המרכז הרפואי זיו עושה את מירב המאמצים לגייס לשורות צוות המרכז הרפואי זיו, רופאים מצטיינים בתחומים שונים, על מנת להרחיב את מגוון הטיפולים לתושבי הצפון ולאפשר לקבלם קרוב לביתם. אני שמח כי הצלחנו לגייס לשורותינו רופאים כה מוכשרים, שיקדמו את המחלקות אליהם הצטרפו ויעניקו לציבור המטופלים שירות מעולה וזמין, ומאחל להם הצלחה רבה בתפקידם החדש" אומר ד"ר אמבון.


ד"ר חיים כצבמן , מומחה לכירורגיית כף יד


ד"ר סרג'יו סוצ'אה, מומחה בניתוחי קטרקט וקרנית