השהות במחלקה

אנו יודעים כי תקופת האשפוז בדרך כלל לא-נוחה, והצוותים הרפואיים, הסיעודיים והמשקיים של בית החולים עושים כמיטב יכולתם כדי להקל על המאושפזים ולקצר את משך שהייתם בבית החולים.

מומלץ להביא לאשפוז ציוד אישי בסיסי כמו לבנים להחלפה, כלי רחצה, נעלי בית וחלוק. אם המאושפז משתמש בשיניים תותבות, משקפי ראייה, מכשיר שמיעה וכו', חשוב מאד למסור זאת לאחות המחלקה בזמן הקליטה במחלקה.

בני משפחה או מלווים מוזמנים לשהות עם המאושפז בעת האשפוז ולסייע לו. בעת בדיקת הרופא הם יתבקשו בדרך כלל לצאת מהחדר. אם המאושפז אינו יכול להסביר את עצמו, מתקשה בשמיעה או דובר שפה שאינה מוכרת לצוות העובדים – כדאי לציין זאת בעת קליטתו במחלקה וכן בזמן ביקור הרופא.

למאושפזים מוגשות שלוש ארוחות מלאות ושתי ארוחות ביניים. המלווים מוזמנים לקנות בקופת בית החולים (קומת הקרקע, ליד היחידה לרפואת הפה והלסת) שובר לארוחת צהריים בחדר האוכל של העובדים, בעלות של 30 שקלים.

המאושפזים יעזרו לנו לעזור להם, בכך שיקפידו על הכללים הבאים:

א. שעות ביקור  א'-ש' 14:00-12:00, 21:00-16:00
    שעות שיחה עם רופא בכיר ואחות: 13:00-14:00 בתיאום מראש עם מזכירת המחלקה

ב. קבלת מבקרים בודדים או בקבוצות קטנות, כדי לא להפריע את מנוחת השותפים לחדר.

ג. הימנעות (במידת האפשר) מהבאת ילדים קטנים לביקור בבית החולים. ד. שמירה על ניקיון בית החולים ועל רכושו. הימנעות משיחות ממושכות בטלפון נייד ומעישון. זכרו: העישון בכל רחבי בית החולים אסור בהחלט! על המעשנים בתחומיו יוטלו קנסות של עד 1,000 שקלים.

אנו מאחלים לכל המתאשפזים שהות נעימה ככל האפשר והחלמה מהירה.