הצלחה גדולה לכנס הריון ולידה בכרמיאל

15/7/2013

120 נשים הרות מאזור כרמיאל והסביבה ובני זוגן, השתתפו בכנס הריון ולידה שנערך בהיכל התרבות בכרמיאל ביזמת מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי זיו. את הכנס כיבד בנוכחותו ראש העיר כרמיאל עדי אלדר אשר ברך את צוות המרכז הרפואי זיו על היוזמה וציין לטובה את שיתוף הפעולה בין עיריית כרמיאל למרכז הרפואי זיו.

ד"ר עינבר בן-שחר, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי זיו אומר, כי הוא שמח על ההיענות היפה של נשות כרמיאל והאזור שהגיעו לכנס, נפגשו עם הצוות הבכיר של אגף היולדות של המחלקה, שמעו על האופציות העומדות לרשותן במהלך ההיריון והלידה, התעניינו ושאלו שאלות לקראת הלידה הצפויה.

"מטרת הכינוס הייתה לענות על השאלות של היולדות ובני משפחותיהן, לקראת הלידה, אשר הינה תהליך מרגש אך גם תמיד מלא חששות. הצוות הרפואי ענה למשפחות על השאלות והפיג את החששות. בנוסף הצגנו בפני היולדות את השינויים שחלו בהיבט כוח האדם, השירותים הרפואיים והמבניים והחידושים במחלקת נשים ויולדות. מחלקת היולדות במרכז הרפואי זיו מעניקה ליולדות תנאים ברמה הגבוהה ביותר כולל חדרי לידה חדשים שכוללים שני חדרי לידה טבעית וצוות מקצועי ומיומן המעניק יחס אישי וחם וכן מחלקת יולדות ששינתה פניה לחלוטין. הקרבה הפיזית לעיר כרמיאל וכן השירותים המצוינים שהמחלקה מעניקה הופכים את הלידה במרכז הרפואי זיו לאופציית הבחירה והברירה הטבעית ליולדות מכרמיאל והסביבה. אני מודה לעיריית כרמיאל ולצוות מרכז הצעירים של כרמיאל על שיתוף הפעולה ההדוק בארגון הכנס" אומר ד"ר בן-שחר.