חמישה כוכבי יופי למרכז הרפואי זיו בתחרות "בית חולים נאה ומקיים בישראל יפה", 2012

11/12/2012

המרכז הרפואי זיו זכה בחמישה כוכבי יופי בתחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת - "בית חולים נאה ומקיים בישראל יפה" לשנת 2012. בתחרות נבחן בית החולים בכמה קריטריונים, ביניהם חזות המבנה, ניקיון, חסכון באנרגיה, סביבה ירוקה ופעילות למען הקהילה.

המרכז הרפואי זכה בציון המושלם - 100 נקודות, שהעלו אותו להתמודדות בשלב "דגל היופי" שעליו מתמודדים מרכזים רפואיים שצברו ניקוד בשלב קביעת כוכבי היופי. מטרת התחרות היא הגברת המודעות לטיפוח איכות חיים וסביבה, לאסתטיקה סביבתית ולשיפור התנאים הפיזיים בבתי החולים, כדי ליצור בהם סביבה ידידותית למטופלים, למבקרים ולסגל העובדים. את צוותי השיפוט ליוו חנה ביקל, עוזרת דובר בית החולים, רונן כהן, מנהל המשק וקובי סופר, מנהל החצר, שדאגו לתת מענה מפורט לשאלות האורחים.

חנה ביקל, עוזרת הדובר, אומרת כי המרכז הרפואי זיו משתתף מדי שנה בתחרות וזוכה לציונים גבוהים. "מעבר לזכייה בכוכבי היופי, הקריטריונים של התחרות מסייעים לנו לשמור על חזות בית החולים, מרפאות החוץ ומחלקות האשפוז, כמו גם על איכות שירותי המשק והרווחה והשמירה על הסביבה" אומרת ביקל. עוד היא מוסיפה כי צוות השיפוט התרשם במיוחד ממחלקת היולדות, חדרי המיון והטראומה והמרכז לסוכרת נעורים, שבו הוצגו להם פעילויות למען הקהילה שעורך הצוות.

צוות השיפוט בחדר הטראומה של המרכ הרפואי זיו , בליווי רונן כהן מנהל מחלקת המשק