המסורת נמשכת:בני הנעורים מקיבוץ מחניים גייסו תרומה בסך 10,000 ₪ למחלקה ההמטו-אונקולוגית

30/7/2012

מדי שנה נערכת בקיבוץ מחניים התרמה גדולה למען חולי סרטן, כחלק ממסורת של התנדבות ותרומה לקהילה הנמשכת שנים רבות. השנה, כמו אשתקד, הוקדשה התרומה – יחד עם תרומת אגודת הידידים של המרכז הרפואי זיו - לרכישת ציוד רפואי חיוני למחלקה ההמטו-אונקולוגית, בה מטופלים חולי סרטן הדם ומחלות דם נוספות.

להשגת התרומה ארגנו חברי מחניים, ובראשם קבוצת הנעורים, בזאר גדול בקיבוץ וגייסו גם עסקים מקומיים ורשתות צפוניות, שנענו לפנייה בשמחה ותרמו ברוחב לב להצלחת האירוע. התרומה היפה שנאספה, בסך 10,000 שקלים, נמסרה למנהל המרכז הרפואי, ד"ר אוסקר אמבון, בביקור שערכו הנערים בבית החולים.

ד"ר אמבון הודה לכל מי שנטלו חלק בעשייה על ההתגייסות המבורכת: "התרומה המסורתית של חברי מחניים לחולי הסרטן מרגשת בכל פעם מחדש. עצם ההתגייסות למען חולים, וכל התנדבות ותרומה, אינן מובנות מאליהן ואנו מעריכים אותן מאוד. תרומות אלה מאפשרות לנו לרכוש ציוד רפואי חדש ולהעניק טיפול טוב יותר לקהילה. אני מודה מקרב לב בשמי ובשם המטופלים במחלקה על התרומה ועל ההתגייסות והמאמץ. ישר כח לדור הצעיר במחניים, שנטל על עצמו את גיוס התרומה, ולכל האנשים והעסקים שתרמו לכך" אמר ד"ר אמבון.