שחקני הקאמרי התגייסו לקדם את המודעות לבדיקה מוקדמת של סרטן השד בצפון

במבואת היכל התרבות בכרמיאל הוצגה פעילות המרפאה לאבחון מוקדם של סרטן השד בדוכן של מרפאת השד במרכז הרפואי זיו
23/4/2012

 

מימין: השחקן יפתח קליין, השחקנית ענת וקסמן, חנה ביקל מהמרכז הרפואי זיו וכרמית וולסטר, אחות מתאמת במרפאת השד במרכז הרפואי זיו

 

שחקני תיאטרון הקאמרי עשו את הדרך הארוכה לכרמיאל, שם העלו את המחזה "סוף טוב", מאת ענת גוב בבימויה של עדנה מזי"א ועם מוזיקה מאת שלומי שבן העוסק בהתמודדות עם מחלת הסרטן. 

במבואת היכל התרבות הוצגה פעילות המרפאה לאבחון מוקדם של סרטן השד בדוכן של מרפאת השד במרכז הרפואי זיו. נשות כרמיאל והאזור שהגיעו להצגה הוזמנו למרפאה לבדיקה ראשונה ללא תשלום וללא התחייבות, כמו כן, חולקו עלוני מידע בנושא. 

שחקני תיאטרון הקאמרי שמחו על ההזדמנות לשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי זיו במטרה להעלות את המודעות לבדיקה מוקדמת של סרטן השד והצגתה של המחלה מזווית אישית ושונה, כפי שנכתבה על ידי חברתם ענת גוב. 

המחזה המרגש , הנוגע בנושא "שלא מדברים עליו", מציג את החיים מנקודת מבט אחרת ומתאר את המפגש הראשון של חולת סרטן, המגיעה למחלקה האונקולוגית לאשפוז יום להתחלת טיפול שנועד להאריך את חייה, עם החולות הוותיקות במחלקה. במפגש מבינה החולה החדשה את הצפוי לה בהמשך. השיחה עם החולות הוותיקות גורמת לה לחשוב מחדש על הדרך שבה הייתה רוצה לסיים את חייה. היא מגיעה להחלטות מפתיעות, המטלטלות את המערכת הרפואית, שאינה יודעת כיצד להתמודד עם החולה והחלטותיה. 

המרכז הרפואי זיו מפעיל מרפאת שד העוסקת בייעוץ לגבי גושים, גידולים וממצאים בבדיקות ממוגרפיה ואולטרה-סאונד ומקיימת בדיקות שד שגרתיות. המרפאה פועלת בימי א' בשעות 9:00- 12:30. ניתן לקבוע תור בימים א'-ה' בשעות 10:00-15:00 בטלפונים: 04-6828726, 04-6828879