דואגים לחיוך שלכם

היחידה לכירורגיית הפה והלסתות במרכז הרפואי "זיו", בניהולו של ד"ר אלחנדרו רויזנטול, הוקמה בשנת 1999. מאז הקמתה טופלו ביחידה מאות מטופלים במצבים דחופים ומורכבים, שנזקקו לפעולות כירורגיות מורכבות ולניתוחים בהרדמה מקומית ומלאה.

ביחידה מאובחנים ומטופלים חולים הסובלים ממחלות של הפה והלסתות, גידולים ועיוותים מולדים ונרכשים של חלל הפה, הלסתות ועצמות הפנים. לשם כך עומדים לרשותנו אמצעי האבחון והטיפול המתקדמים ביותר בתחום.

היחידה מורכבת מצוות מומחים בעלי ניסיון רב בתחומים שונים של כירורגיית הפה והלסתות ורפואת הפה. היחידה פועלת במסגרת מרפאת החוץ ובשיתוף היחידה לניתוחי יום, חדרי הניתוח ומחלקות האשפוז. את רוב השירותים שמעניקה היחידה אי אפשר לקבל במרפאות השיניים הרגילות, אך אנו מייעצים לרופאי השיניים באזור הצפון ופועלים בשיתוף עמם.

צוות היחידה כולל מומחים בכירורגיית הפה והלסת ומומחים ברפואת הפה וברפואת שיניים לילדים ולנוער.

תחומי הטיפול ביחידה:

כירורגיית הפה והלסתות

  • טיפולים כירורגיים בחלל הפה, בפנים ובלסתות.
  • עקירות שיניים, אפיסטקומי, ניתוחים טרום-שיקומיים וטיפול בזיהומים.
  • שתלים דנטליים, השתלות עצם והרמות סינוסים.
  • טיפול בעיוותים של עצמות הפנים והלסתות.
  • טיפול בחבלות שיניים ובחבלות בעצמות הפנים.

המרפאה לטיפול בהפרעות מפרקי הלסת

אבחון וטיפול בהפרעות ובמחלות של מפרקי הלסת ובכאבי פנים.

רפואת הפה

אבחון נגעים ומחלות של ריריות הפה, וטיפול בהם.

מרפאה לטיפול שיניים בסיכון רפואי גבוה

ליחידה מתקבלים מטופלים בסיכון רפואי גבוה, שאי אפשר לטפל בהם במסגרת הקהילה.

אנו מבצעים טיפולי שיניים וטיפולים כירורגיים בהרדמה כללית או תחת טשטוש במטופלים הסובלים מחרדה מטיפולי שיניים או במטופלים בעלי מגבלות פיזיות או שכליות.

טיפולי שיניים לילדים

טיפולי שיניים לילדים שאינם משתפים פעולה עם מרפאות השיניים בקהילה, או הנזקקים לריבוי של טיפולים או שגילם צעיר מאד. הילדים מטופלים בהרדמה כללית או תחת טשטוש.

 

לקביעת תורים ולמידע נוסף, אנא פנו אלינו בימים א'-ה' בין השעות 16:00-08:00, בטלפון מספר 04-6828619 או בפקס מספר 04-6828536.

* מומלץ להביא הפניה מטעם רופא השיניים או הרופא המטפל.