חדשות המרכז

מבחר שירותים אמינים וחדשניים במכון הגנטי של "זיו"

המכון הגנטי במרכז הרפואי "זיו" מעניק מכלול שירותים אמינים וחדשניים לאבחון גנטי, כולל ייעוץ להבהרת תוצאות האבחון ומתן תמיכה ליחידם וזוגות

דואגים לחיוך שלכם

ביחידה לכירורגיית הפה והלסתות של "זיו" מאובחנים ומטופלים חולים הסובלים ממחלות של הפה והלסתות, גידולים ועיוותים מולדים ונרכשים של חלל הפה, הלסתות ועצמות הפנים. לשם כך עומדים לרשותנו אמצעי האבחון והטיפול המתקדמים ביותר בתחום

המועצה המדעית אישרה התמחות ברפואה דחופה במיון ילדים במרכז הרפואי זיו

21/6/2018
המועצה המדעית של משרד הבריאות הכירה ואשרה מקצועית, את חדר המיון לילדים במרכז הרפואי זיו בצפת, להתמחוּת רופאים בתחום הרפואה הדחופה בילדים, במסלול משולב עם בית החולים רמב"ם בחיפה, מה שיהפוך את מיון ילדים בזיו למחלקה היחידה, מכלל בתי החולים בגליל, המוכרת להתמחות בתחום זה !

מגזין זיו 2018

19/4/2018
לכל המטופלים ותושבי הצפון,
נרגשים להגיש לכם את מגזין זיו 2018
עם הכתבות, הידיעות, החידושים והחדשות מהעשייה הענפה כאן בזיו, היכנסו קראו והתעדכנו.
אנחנו כאן 24/7, 100% בשבילכם!
בברכת בריאות איתנה וחג שמח
קריאה מהנה!

פתיחת מכון PET CT של הצפון במרכז הרפואי זיו

15/4/2018
בקרוב!
פתיחת מכון ה-PET CT של הצפון במרכז הרפואי זיו
24.4.2018 Save The Date

גלעין קלמנטינה שנתקע עם החוד במעבר האויר סמוך לריאה חולץ בהצלחה במרכז הרפואי

30/1/2018
בתום סדרת בדיקות, הועברה לטיפולה של ד"ר ענת עמיטל, מנהלת מרפאת הריאות במרכז הרפואי זיו, שערכה בדיקה למטופלת באמצעות ברונכוסקופ פיבראופטי, מכשיר זעיר המצויד במצלמה המוחדר לדרכי הנשימה. הבדיקה העלתה, כי גלעין קלמנטינה, שאכלה המטופלת לפני מספר ימים, נתקע עמוק באחד מתתי הסימפונות הראשיים המובילים לריאה.

פרופ' אליהו גז, מומחה בעל שם עולמי מונה למנהל מכון ההקרנות במרכז הרפואי

28/1/2018
פרופ' אליהו גז- מומחה בעל שם עולמי באונקולוגיה קלינית וקרינתית, מונה למנהל מכון ההקרנות במרכז הרפואי זיו בצפת: "באתי לגליל מציונות והגשמת הייעוד שלי כרופא באמצעות נתינה"

הזדמנות לומר תודה

11/1/2018
היום מציינים ברחבי ישראל את יום הרופא. ביום זה אנו מצדיעים לרופאות ולרופאים המדהימים, העושים לילות כימים למען בריאות הציבור ומעניקים טיפול דואג ומסור ואף מציל חיים לכל אדם באשר הוא אדם
גאים בכם !

מנהל חדש למכון ההקרנות של הצפון

10/1/2018
ברכות ואיחולי הצלחה לפרופ' אליהו גז, שהגיע לזיו ממרכז הארץ והחל בימים אלו לנהל את מכון ההקרנות של הצפון. ד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי זיו שיבח את פרופ' גז וברך אותו על הצטרפותו לצוות האונקולוגיה בזיו, בראשות פרופ' ג'מאל זידאן

חדש: מוקד זימון תורים למרפאות החוץ ולבדיקות דימות

10/1/2018
מוקד זימון תורים חדש נפתח בזיו לכלל השירותים במכון הדימות ולמרפאות החוץ. שש מוקדניות הוכשרו להעניק מענה מיידי המרוכז בכתובת אחת וכולל מערכת תזכורות למטופלים והדרכה לקראת ההגעה למרפאה. השירות החדש מטפל בלמעלה מ- 300 פניות ביום, מייעל ומשפר את תהליך קביעת התורים ומקצר את זמן ההמתנה באופן ניכר.

החורף כאן והסערה מגיעה

4/1/2018
בעקבות התראות החזאים על מזג האוויר הסוער העומד לפקוד את הארץ במהלך סוף השבוע הקרוב, אנו נערכים בזיו לתפקוד מלא בתנאי סופת גשמים.

התינוקת הראשונה לשנת 2018 נולדה לפנות בוקר לזוג מכרמיאל

1/1/2018
3,516 תינוקות נולדו במרכז הרפואי זיו בשנת 2017
תינוקת ראשונה בליל השנה האזרחית חדשה - הלילה הגשום ביותר מאז תחילת החורף
האם המאושרת: 'אלו גשמי ברכה שבישרו על לידה מבורכת'

Happy New Year!

31/12/2017

הזדמנות לומר תודה !

20/12/2017
המרכז הרפואי זיו רוצה להודות מקרב לב לכלל העמותות, המתנדבים, המרפאות האזוריות, חיילי היחידות השונות, נציגי סניפי הבנק, בתי הספר, סטודנטים וקבוצות הכדורגל האזוריות על שהגעתם אלינו לשמח את המטופלים והצוות הרפואי - תודה שהכנסתם אור והמון שמחה למחלקות שלנו!
1234לעמוד הבא[5-15]...[16-20]