פיזיותרפיה

הנהלה
צוות
תיאור המכון
מידע שימושי
חדש!
מידע נוסף
מבקרים מספרים

 

  הנהלה

 

פיזיותרפיסט אחראי: מר ימין אעיד

 

  צוות

פיזיותרפיסטים:

מר זידאן דבאר
גב' סעד היבה
מר לואי אליאס
גב' נאסר היבה
מר באסל חנא
מר מיכאל לאופר
מר וואסים חילחל
גב' רוזלין אנדראוס

 
  תיאור המכון

 

המכון מספק שירותים פיזיותרפיים מגוונים לחולים המאושפזים במחלקות השונות, והוא פתוח לטפל בכל הזקוקים לשירותיו, הפונים ישירות או דרך קופות החולים, משרד הביטחון, חברות הביטוח וגופים נוספים.

 במכון פועלות גם קבוצות התעמלות לשיקום עמוד השדרה, למניעת אוסטיאופורוזיס והתעמלות להמי-פלאגים (שיתוק של חצי הגוף) לאחר שיקום ראשוני. הקבוצות נפתחות בהתאם לביקוש ולצורך, כולל קבוצות ייחודיות נוספות לקהלי יעד שונים. המטופלים במכון אינם מוגבלים במשך הטיפול. כל אחד מה מקבל את מלוא הטיפול הדרוש לו, מתוך הכרה והבנה שכך יקוצר משך הטיפול ותזורז החלמת החולה.

הצוות רואה את החולה כשותף לטיפול, ובכך הוא הופך מפסיבי לאקטיבי. אנו פועלים מתוך אמונה שכל טיפול שיקומי הוא מעשה חינוכי שבו אדם לומד לחיות עם מגבלותיו. מעבר לטיפול הפיזיותרפי, המשפר באופן נקודתי את מצבו הפיזי, על המטופל ללמוד כיצד לשמור על גופו ולהתייחס אליו, כדי למנוע הידרדרות מחודשת.

צוות המכון עבר השתלמויות בשיטות טיפול שונות, בהן הידרו-תרפיה, אלקטרו-תרפיה, טיפולים נשימתיים, כולל שיטת שבליה, שיקום כף יד וגפה עליונה, ניקוז לימפטי ידני, מובוליזציה לפי שיטת מייטלנד למפרקים מרכזיים ופריפריים (עמוד שדרה וגפיים, עיסוי של רקמת חיבור, רפלקסו-תרפיה, קרניוסקרל תרפי (Ckrnio-Sacral Therapy), ושיקום נוירולוגי על פי גישת בובט.

במכון 10 עמדות טיפוליות עם כל הציוד הנדרש – אולטרה-סאונד, גלים קצרים, אמבטיות מערבולת, כריות חימום וקירור, מתלים, מיטת מתיחה, מקבילים, גלילים וכדורי בובט, מדרגות תרגול, ציוד חשמלי (Tens מוטורי וסנסורי, Unterferential, ואקום) המאפשר אבחונים וטיפולים מתקדמים כמו בדיקה של מוליכות העצב, שיקום פגיעות מוטוריות ותחושתיות וטיפולים להפחתת הכאב.  

 
 
  מידע שימושי

 

מיקום:

בית אידה, המרכז לבריאות הילד, קומה 3-

מספרי טלפון:

מכון פיזיותרפיה: 04-6828010, 077-6828010

פקס: 04-6828690, 077-6828690

שעות הפעילות:

ימים א'-ה' בשעות 16:00-07:00.

יש אפשרות לקבל מטופלים בשעות מאוחרות יותר.

קביעת התורים נעשית בטלפון, ניתן להשאיר הודעה במענה הקולי. 

 

 
  חדש!

 

טיפול ניקוז לימפטי

קופות החולים מממנות עד 80% מעלות הטיפול היקר "ניקוז לימפטי ידני", לאחר שהכירו לאחרונה בחשיבות התמיכה בטיפול. הטיפול הוא עיסוי מיוחד הנעשה על ידי צוות מוסמך ומקצועי במכון.

לימפדמה - הצטברות נוזל עתיר חלבונים ברקמת העור בגלל תפקוד לקוי של המערכת הלימפטית, גורמת לנפיחות רבה. היא עלולה להופיע לאחר ניתוחים בבטן התחתונה כמו כריתת רחם, ניתוח בבלוטת הערמונית, הקרנות בעקבות סרטן, כתוצאה מזיהומים כמו פטריות בין האצבעות, אחרי חבלה או שבר ובעקבות מחלות. מדובר במחלה כרונית שאינה ניתנת לריפוי, וללא טיפול עלולים להיווצר זיהומים חוזרים, הגבלה בתנועה וירידה בתפקוד היומיומי.  

 

 
  מידע נוסף

 

שם המרפאה

תיאום תורים

יום א'

יום ב'

יום ג'

יום ד'

יום ה'

הקצאה

פיזיותרפיה

תיאום מראש

תיאום מראש

ריפוי בעיסוק

תיאום מראש

תיאום מראש

 
  מבקרים מספרים